Без рубрики Методичний семінар із дослідником у галузі багатомовної освіти та CLIL Девідом Маршем

Методичний семінар із дослідником у галузі багатомовної освіти та CLIL Девідом Маршем

19 грудня поточного року відбувся методичний семінар, організований викладачами кафедри германської філології Тетяною Мироненко, Лесею Добровольською, Іриною Шевченко, Оленою Щербаковою з вчителями англійської мови міста Миколаєва та області з засновником предметно-мовного інтегрованого навчання (CLIL) Девідом Маршем. Тема семінару «Нові горизонти у навчанні мові» була присвячена сучасним питанням лінгводидактики: формування лінгвістичних і комунікативних компетенцій в процесі предметно-мовного інтегрованого навчання.

Девід Марш, дослідник у галузі багатомовної освіти, член Королівського товариства мистецтв Великої Британії, член Консультативної ради EduCluster Finland та директор Освітнього Центру «MED» у Фінляндії. Девід Марш працював з освітніми проектами у більш ніж 50 країнах світу. Наразі Девід Марш працює над трансформацією освіти у складних умовах, над розробкою освітніх практик для цифрової талановитої молоді та застосуванням штучного інтелекту у процесі навчання англійській мові.
Виступ Девіда Марша визвав жваве обговорення та дискусію.
У наступному році запланована низка семінарів присвячених застосуванню інноваційних технологій навчання іноземній мові на різних етапах навчання.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Круглий стіл «Творча спадщина педагога у діалозі із сучасністю»Круглий стіл «Творча спадщина педагога у діалозі із сучасністю»

«Творча спадщина педагога у діалозі із сучасністю»– тема круглого столу, проведеного 03 жовтня доценткою кафедри германської філології О.Є. Дем’яненко, до 111-ї річниці з Дня заснування університету та 107-ї річниці з дня

Онлайн зустріч «Діяльність ІРЦ у системі підтримки осіб з особливими освітніми потребами: актуальні питання»Онлайн зустріч «Діяльність ІРЦ у системі підтримки осіб з особливими освітніми потребами: актуальні питання»

23 лютого 2024 року в рамках співпраці із МНУ імені В.О.Сухомлинського на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №2» Миколаївської міської ради відбулася зустріч у змішаному форматі (онлайн та офлайн) зі студентами

ВІД МИКОЛАЄВА ДО ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇВІД МИКОЛАЄВА ДО ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

Незабутнє двотижневе академічне стажування в Астонському університеті м. Бірмінгем (Велика Британія) проходило у рамках реалізації проекту Еразмус+ під керівництвом доктора філософії в галузі освіти Тетяни Мироненко, студенти магістри спеціальності «Мова