Он-лайн захід «Святкування Різдва в англомовних країнах»

Різдво Христове – одне з головних свят у християнстві. У зв’язку з переходом Православної церкви України на новоюліанський календар усі дати неперехідних свят змістилися на 13 днів раніше. Різдво Христове за новим стилем православні 2023 року відзначатимуть 25 грудня. Цього ж дня традиційно відзначають і католицьке Різдво. Викладач кафедри германської філології Нікіфорчук Світлана Сергіївна, куратор 236 групи, разом зі студентами провели захід «Святкування Різдва в англомовних країнах», традиції яких відрізняються від України та одне від одного. На заході студенти порівнювали різдвяні святкування у Великобританії, США, Канаді та Австралії, а саме: святковий стіл, подарунки, ялинки та декорації, святкування в містах, кумедні традиції та фільми.Потім студенти з викладачем обговорювали, які саме традиції їм сподобались найбільше та як саме вони святкують Різдво та Новий Рік.