Виробнича практика магістрів з англійської мови

12 лютого 2024 р. розпочалась виробнича практика у профільній школі для студентів V курсу спеціальності спеціальності 014 Середня освіта, спеціалізації: 014.021 Англійська мова та зарубіжна література. Базами практики є ліцей 8 та фаховий коледж економіки та харчових технологій. За традицією у перший день практики відбулася онлайн конференція. Про основні завдання практики і види звітної документації розповіла старший викладач кафедри германської філології Щербакова Олена Леонідівна. На особливостях її організації в закладах профільної школи акцентували увагу вчитель англійської мови фахового коледжу економіки та харчових технологій Черно Тетяна Ігорівна. Потім методисти від баз практик виступили з корисними настановами і практичними порадами.
Цей вид практики передбачає не тільки глибоке ознайомлення студентів з умовами та особливостями роботи викладання англійської мови у профільній школі, але й напрацювання базових теоретико-практичних засад для написання магістерських робіт.
Сподіваємось, що ці 5 тижнів майбутні фахівці проведуть з користю. Бажаємо їм успіхів!