«Незламна Україна ‒ фортеця Європи»

19 лютого 2024 року викладачами кафедри германської філології Р.В. Майбороди, Л.В. Айзікової, О.Є. Дем’яненко, Д.В. Пустовойченко для студентів 1 курсу університету проведено виховний захід «Незламна Україна ‒ фортеця Європи».

Сьогодні, у цей складний час ми чітко усвідомлюємо, що сильна держава починаться із сильної армії.  Останній форпост, місто нескорених, фортеця півдня ‒ саме так міжнародна спільнота, військові експерти та політики називали Миколаїв у перші тижні повномасштабного вторгнення. Місто намагалися штурмувати щонайменше 5 разів: висадки десанту, спроби прориву з різних сторін та навіть часткова блокада не допомогли окупантам здолати оборону Миколаєва.

Патріотизм сьогодні – це виклик сучасності, біль душі кожного свідомого українця, нашої патріотичної молоді з великим почуттям гідності.

Надію українців неможливо здолати! Слава Україні!