Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Тарас Шевченко і виклики сьогодення: постать, рецепція, роль»

7 березня 2024 р. з ініціативи кафедри української мови і літератури на філологічному факультеті проведено Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «ТАРАС ШЕВЧЕНКО І ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ: ПОСТАТЬ, РЕЦЕПЦІЯ, РОЛЬ». Конференція присвячена 210-річчю з дня народження Великого Кобзаря та покликана окреслити й концептуалізувати стратегії актуальних досліджень його творчості в широкому літературно-мистецькому й соціокультурному контекстах, охоплюючи світову рецепцію, а також осмислення крізь імперативи митця викликів сьогодення. Учасники обговорили актуальні проблеми лінгвістичного, літературознавчого й методичного спектру досліджень творчості Т. Шевченка.

Щиро дякуємо співорганізаторам наукового заходу – Бердянський державний педагогічний університет, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Херсонський державний університет