Виховний захід «Вільний Миколаїв»

28 березня 2024 року у Миколаєві містяни та ветерани відзначили 80-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Вже третій раз під час повномасштабного вторгнення миколаївці збираються, щоб згадати тих, хто віддав своє життя задля свободи та визволення Миколаєва від загарбників.

Саме в цей день за підтримки викладачів кафедри германської філології Д.В. Пустовойченко, О.Є. Дем’яненко, Л.В. Айзікової та студентів 2 курсу нефілологічних спеціальностей проведено виховний захід «Вільний Миколаїв» до Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Учасники заходу висвітлили тогочасні події визволення Миколаєва, переглянули відео «День в історії», а також вшанували хвилиною мовчання пам’ять визволителів, котрі відстояли місто від фашистських загарбників під час Другої світової війни у 1944 році.

Місто вистояло 80 років тому, місто продовжує жити, свято оберігаючи пам’ять про своїх героїв для майбутніх поколінь.