БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

Студенти першого курсу факультету іноземної філології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського стали ініціаторами благодійної акції на честь Дня Святого Миколая. Їх цікавою ідеєю стало створення традиційних різдвяних календарів Німеччини, що мають свою німецьку назву – “Adventskalender”. Ініціативу підхопили і студенти інших курсів факультету. До того ж, майбутні знавці мов настільки захопилися цим творчим задумом, що кількість можливих варіантів втілити ідею в життя вразила викладачів та їх самих. Студенти створили яскраві, різнобарвні, а головне – “солодкі” календарики і отримали від цього багато позитивних емоцій. Виконані у різних стилях “Adventskalender” були доставлені до дитячого будинку міста Миколаєва “Малятко” на радість дітям.

Ми, студенти першого курсу факультету іноземної філології Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, закликаємо усіх долучатися до подібних заходів. Дітям-сиротам потрібна наша підтримка і хоч трохи радощів життя. Допожемо разом!