ВІЗИТ АТАШЕ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ ДЖОНА СІЛВЕРА

20 грудня 2016 року Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського відвідали Аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джон Сілвер, фахівець Відділу преси, освіти і культури Посольства США Лілія Шило та спеціаліст-стипендіат програми викладання англійської мови Державного департаменту США Джоуі Фордіс. Метою візиту представників Посольства США було повідомлення керівництва університету про здобуття перемоги факультетом іноземної філології у програмі «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат Державного департаменту США (English Language Fellow Program)» щодо запрошення викладача англійської мови на 2017-2018н.р.  Відбір кандидатів на участь у програмі здійснюватиметься Джорджтаунським університетом США серед досвідчених фахівців, які мають практику викладання англійської мови як іноземної в різних країнах світу.

Представники Посольства США в Україні зустрілися з ректором університету, академіком В.Д. Будаком, а також з деканом факультету іноземних мов Т.О.Мороз, завідувачем кафедри англійської мови і літератури Т.П.Мироненко та викладачами факультету.