Відкрита лекція старшої викладачки К.Мікрюкової «Класифікація мов світу. Система письма і алфавіти»

30 вересня старшою викладачкою Катериною Мікрюковою проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Вступ до мовознавства» на тему «Класифікація мов світу. Система письма і алфавіти» для студентів 116 групи спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)».

Лекційний матеріал про кількісний склад мов світу та їх класифікацію, основні етапи розвитку письма, історію алфавітів подано у цікавій та доступній формі. Заняття пройшло за сучасною інтерактивною методикою з використанням різних форм роботи: обговорення коротких навчальних відео, робота з лінгвістичними картами. Викладачка майстерно стимулювала пізнавальну активність студентів проблемними запитаннями. Вдало проведено заключний етап заняття – лінгвістичну вікторину на платформі Kahoot. За результатами гри визначено переможців у номінації «Найуважніший студент».