«Найкращі з Університету на захисті України»

Першого жовтня 2024 року викладачі кафедри української мови і літератури з нагоди відзначенняДня захисників і захисниць України, 111-ї річниці із Дня заснування університету та 107-ї річниці з Дня народження Василя Олександровича Сухомлинського провели онлайн-захід «Найкращі з університету на захисті України».

За 111 років своєї історії Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського підготував тисячі фахівців із різних галузей. Багато найкращих випускників стали на захист України. Викладачі та студенти вшанували пам’ять тих, хто ціною свого життя виборював наше право бути українцями.

Юрій Блоха, Віталій Бохонок, Сергій Гуссіді, Богдан Гриценко, Ігор Матейчик, Сергій Іванцов, Максим Сенкевич, Євген Трохимчук… Ці імена назавжди вписані золотими літерами в літопис Миколаївського національного університетуімені В. О. Сухомлинського. Подвиги цих воїнів повинен пам’ятати кожен свідомий українець!