ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ФУЛБРАЙТА В МНУ імені В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО

11 квітня 2017 в Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбулась презентація можливостей Програм наукового та академічного обміну імені Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта за підтримки Посольства США в Україні посідає чільне місце у системі міжнародної освіти.

Координатор Програми імені Фулбрайта в Україні, пані Інна Бариш, представила програми наукового стажування та проведення досліджень в університетах США для аспірантів, викладачів та молодих вчених. Студенти старших курсів дізнались про умови та перспективи участі у грантових програмах.

Також на зустрічі виступили декан факультету іноземної філології Мороз Т.О., національна фіналістка програми Фулбрайт для науковців Мироненко Т.П., завідувач ресурсного центру «Вікно в Америку» Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова Сидоренко Л.