З Днем Знань!

1 вересня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася урочиста посвята першокурсників. Факультет іноземної філології поповнили першокурсники спеціальностей “Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)” та “Середня освіта. Англійська/німецька мова та друга іноземна”.

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, з Днем знань!
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у майбутньому, а особливо, наших першокурсників. Успіхів вам у праці та навчанні! Зі святом вас!