HAPPY HALLOWEEN!!!

31 жовтня – день містики і чудес! Хелловін є сучасним святом, історія якого почалася багато століть назад на землях сучасної Великої Британії і північної Франції. У 9 столітті, коли християнство почало поширюватися на території Великої Британії, стародавні традиції змішалися з традиціями католицького свята – Днем всіх святих – All Hallows Even. Пізніше його стали називати Hallowe’en, і, врешті-решт вийшов сучасний Halloween.
“Happy Halloween!” – саме з таких слів розпочався захід у стінах рідного факультету іноземної філології університету ім. В. О. Сухомлинського, який підготував студентський актив. Позитивний настрій, жарти, конкурси та костюмований маскарад створив святкову атмосферу на факультеті іноземної філології.
Дякуємо студентському активу за подаровані емоції!