СТУДЕНТ РОКУ – 2017

17 листопада 2017 року увійде в історію не просто, як День студента, а, як день, коли усі знатні будинки Семи королівств об’єдналися задля спільної мети – створення команди, яка подалає Короля Ночі!
Вони найкращі із найкращих, найсміливіші із усіх хоробрих, найдобріші із найчуттєвіших, найталановитіші із обдарованих студентів МНУ імені В. О. Сухомлинського!
З гордістю будинок Таргарієнів, який випала честь представляти факультету іноземної філології, відзначає представників роду: Дяченко Олександра, Кішко Софію, Невестюк Олену, Каліушка Маргариту, Романчук Наталію, Оганесян Зою та Садовську Марію, які з гідністю, присутній лише величним драконам, відстояли честь факультету у нерівній та жорстокій боротьбі за владу та титул “Студент року – 2017”!
Наші доблесні воїни знову довели, що бути студентом – це щодня тяжко працювати над собою і змінювати світ на краще.
Перший крок зроблено. Шляху назад немає. То ж вперед, до нових звершень!