МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПОЛЬСЬКИХ ТА УКРАЇНСЬКИХ ВИКЛАДАЧІВ

Викладач кафедри іноземних мов Майборода Р. В. взяла участь у міжнародному семінарі для польських і українських викладачів у контексті інновацій в сучасній вищій та середній освіті у м.Вроцлав, Польща (Вища банківська школа), який проходив 28- 30 листопада 2017 року. Учасники семінару приділили увагу питанням новітніх технологій в процесі навчання, ігор VR в освіті, управління освітньою установою, Edu-маркетинг – case study, модель для створення елітної школи, neurobiofeedback – як спосіб підвищення рівня концентрації учня, tutoring – як альтернатива в педагогічній роботі з молоддю та інші. Хочеться відзначити доброзичливу атмосферу, бажання співпрацювати, поділитися ідеями і знахідками, обговорити нагальні проблеми в сучасній освіті і спробувати знайти їх спільне рішення.