КРУГЛИЙ СТІЛ

Напередодні професійного свята працівників освіти,  1 жовтня доцент кафедри англійської мови і літератури Баркасі В.В. провела круглий стіл «Ми-майбутні вчителі», в якому прийняли участь майбутні вчителі англійської мови: студенти-бакалаври , яким  ще доведеться випробувати себе в ролі вчителя, і вже «досвідчені» вчителі – магістри спеціальності: Середня освіта. Мова і література (англійська). Вони обговорили важливе для кожного з них питання: яким має бути сучасний вчитель? Студенти спробували скласти список must-якостей вчителя XXI століття: він має бути розумним, сучасним, харизматичним, справедливим,  ерудованим, вимогливим тощо. Студенти дійшли висновку, що найголовніше те, що вчитель має бути професіоналом, патріотом, гуманістом і альтруїстом.

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 7 человек, в том числе Татьяна Иванченко, люди сидят, стол и в помещении