Cambridge Teacher Development Tour

У листопаді 2017 року у Миколаєві Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press) та Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) провели Cambridge Teacher Development Tour. У заході взяла участь Єфименко Т.М., к.філ.н., старший викладач кафедри перекладу МНУ імені В. О. Сухомлинського.

На заході, присутні мали можливість ознайомитися з навчально-методичними матеріалами для підготовки до усього спектру міжнародних іспитів, зокрема, Cambridge English: First (B2). Цікавою і корисною стала співпраця з представниками центру Cambridge English Єкатериною Проценко – ‘The what, why and how of ZNO prep’, Крис Риз – ‘Strategize for success in exam reading’.