ВІЗИТ АТАШЕ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ ДЖОНА СИЛВЕРА

12 січня 2018 року Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського відвідав Аташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джон Силвер. Метою візиту було обговорення надбань і перспектив програми «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат Державного департаменту США (English Language Fellow Program)» в 2017-2018 академічному році. Наразі стипендіат даної програми пан Хосе Луїс Переа-Хернандес (США) проводить заняття з дисципліни «English for Communication» для студентів II, III курсів, надає консультації з методики викладання англійської мови для викладачів та керує науковими дослідженнями протягом. Пан Силвер зустрівся з ректором університету, академіком В.Д. Будаком, керівництвом факультету, викладачами та студентами факультету іноземної філології, вчителями англійської мови шкіл міста.