IV INTERNATIONAL SPRING SYMPOSIUM «Inspiring Professional Excellence in Teaching Languages»

16-17 березня 2018 року у Бельцькому державному університеті імені Алеку Русо відбувся IV міжнародний симпозіум «Inspiring Professional Excellence in Teaching Languages» (м. Бельці, Молдова). У симпозіумі прийняли участь науковці та дослідники з Республіки Молдова, України, Румунії та США. Делегацію МНУ імені В.О.Сухомлинського представляли викладачі та студенти факультету іноземної філології: Хосе Луїс Переа-Хернандес, Анжеліка Солодкая, Лідія Айзікова, Наталія Романчук (346гр.), Зоя Оганесян (236а гр.), Соломія Штих (246а гр.), Світлана Кушніренко (236а гр.). Під час конференції викладачі та студенти презентували результати спільних наукових досліджень у наукових доповідях та взяли участь у серії семінарів, тренінгів та воркшопів з актуальних проблем сучасної лінгвістики та методики викладання мов.