ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Переклад”

18-19 квітня 2018 року, студент 326 групи факультету іноземної філології Влад Самборський брав участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Переклад”, яка проходила у  Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Перший день олімпіади був присвячений письмовому перекладу. Учасники отримали три текста, 45 хвилин на кожен. Другий день передбачав усний переклад.  Учасники олімпіади мали можливість працювати зі спеціальним обладнанням та у перекладацьких кабінках.  Враховуючи те, що  брали участь студенти четвертих та п’ятих курсів, В. Самборський показав гідний результат серед них. Тому, бажаємо успіхів Владові наступного року та всім студентам бажаючим взяти участь в олімпіаді зі спеціальності “Переклад”.