ПАМ`ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

У рамках тижня підготовки до святкування Дня пам’яті та примирення та 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні студенти 146, 326, 336 груп факультету іноземної філології відвідали музей бойової слави МНУ імені В.О. Сухомлинського. Студенти ознайомилися з експозицією музею бойової слави імені Ю.О. Грицая, створеною на основі матеріалів про участь викладачів та студентів університету в захисті Вітчизни у різні історичні часи. Особливий інтерес в студентів викликав розділ, де представлені матеріали проф. Грицая Ю.О. (1925-2017р.р.), останнього учасника бойових дій університету у Другій світовій війні. Пам’ятаємо  захисників нашої Вітчизни та зберігаємо традиції заради майбутнього!