КВЕСТ З ІСТОРІЇ МИКОЛАЄВА

Вивчаити історію рідного краю, дізнаватися про цікаві історичні місця та видатних людей можна не лише в музеях та на лекціях з історії, а й на заняттях з англійської мови на факультеті іноземної філології. Студенти 146 групи протягом декілька тижнів збирали цікаві та маловідомі факти з історії рідного міста, старі фотографії та робили сучасні знимки цих місць. Все це для того, щоб організувати та провести квест на кращого знавця історії Миколаєва. Кожен із студентів презентував частину квесту. Одногрупники мали визначити, яке саме місце зображено на старому фото. Протягом квесту, студенти дізналися, наскільки змінився Миколаїв за 230 років та як тісно історія рідного міста переплетається з історією нашої Батьківщини.