ПРЕМ`ЄРА КОМЕДІЙНОЇ ВИСТАВИ “IN SEARCH OF FRIENDSHIP & THE PERFECT ENGLISH SPEAKER”

Шанувальники аматорського театру, які сьогодні завітали до Центральної бібліотеки імені М. Л. Кропивницького, були потішені: талановиті студенти першого курсу факультету іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського підготували комедійну п’єсу “In Search of Friendship and the Perfect English Speaker”. У дусі скетчів видатних майстрів жанру було представлено актуальну історію про нетипового красунчика-аргентинця Гектора, який приїжджає до Лондона, щоб зустрітися з друзями по листуванню, і виявляє, що його рівень володіння англійською міг би бути ліпшим. Підтягуючи свої мовленнєві навички на заняттях красивої і рішучої вчительки англійської мови, латиноамериканець стає учасником подій, які змінюють і його, і нових столичних знайомих, серед яких – актор, блогерка, фітнес-тренер, дизайнерка одягу і шикарні співачки у червоних сукнях haute couture.
Разом із співрежисерами-постановниками, наставниками Ириною Шевченко та Luis Perea студенти підібрали театральний реквізит і додали чимало літніх ритмів і танців, показавши, наскільки цікаво можна представити, здавалося б, стару, як світ, тему «Ду ю спік Інгліш?» Yes, I do!