Он-лайн зустріч зі старшокласниками Комісарівського ліцею

07 березня 2023 року викладачі кафедри германської філології філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського провели он-лайн зустріч зі старшокласниками Комісарівського ліцею Березанської селищної ради. На зустрічі було наголошено на важливості знання англійської мови у сучасному житті і її значенні для професійного розвитку молоді. Учням розказали про спеціальність Середня освіта. Мова і література (англійська), за якою вони можуть навчатися на філологічному факультеті МНУ імені В.О.Сухомлинського, і перспективами працевлаштування та навчання в Україні і за кордоном. Майбутніх абітурієнтів запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 11 березня о 10.00 он-лайн, в програмі якого планується проходження пробного міжпредметного тесту з англійської мови. У заході брали участь к.п.н., доцент Мироненко Т.П., к.п.н. доцент Добровольська Л.С., к.п.н., ст.викладач Шевченко І.В., к.п.н. ст. викладач Щербакова О.Л. Дякуємо нашій шановній колезі Рижковій Ірині Сергіївні за приємну зустріч. Бажаємо Вам і всьому педагогічному колективу Комісарівського ліцею Березанської селищної ради здоров’я, професійних здобутків, миру і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.