ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ЧЗЕНЗЯНСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО МОРСКОГО КОЛЕДЖУ (КНР)

30 червня 2018 р. у стінах Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася зустріч з керівництвом Чзензянського міжнародного морського коледжу (КНР). У зустрічі взяли участь ректор МНУ імені В. О. Сухомлинського В. Д. Будак, проректор з науково-педагогічної роботи А. Л. Ситченко, декан факультету іноземної філології Т. О. Мороз, завідувач кафедри англійської мови Т. П. Мироненко, фахівці міжнародного відділу О. В. Абламська і В. В. Петляєва та гості з КНР: ректор Чзензянського міжнародного морського коледжу містер Вонг, декан факультету навігації та механіки містер Чен і очільник відділу інформаційних технологій містер Шу.
У ході зустрічі було укладено угоду про співробітництво між двома навчальними закладами освіти.
Угода передбачає стажування викладачів МНУ імені В. О. Сухомлинського у КНР, проведення спільних конференцій, мовну підготовку студентів з КНР та навчання китайських студентів на факультеті іноземної філології для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» зі спеціальності «Мова і література (англійська)».