ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ

18 жовтня 2018 року доцент кафедри англійської мови і літератури Тетяна Іванівна Філіпп’єва організувала зустріч студентів III курсу (336гр., 346гр.) факультету іноземної філології з представниками сектору документів іноземними мовами Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сектор вміщує 22 тисяч книг, журналів і газет з різних галузей знань 62 мовами світу і це все є доступним для читача. Студенти дізналися про фонд сектору бібліотеки, що регулярно поповнюється оригінальною довідковою, учбовою, методичною, художньою та галузевою літературою. Газети, журнали, книги та будь-які видання іноземними мовами не тільки допомагають удосконалювати знання, а і аналізувати досвід та знайомитися з новими методиками вивчення або викладання іноземних мов.
Книги, підручники та періодичні видання були надані студентам у вільному доступі, вони мали можливість переглянути ці видання, ознайомитися зі змістом і надалі будуть широко використовувати ці матеріали як в процесі навчання, практики, а також у подальшій професійній роботі. Заходи такого роду є необхідною ланкою в навчальному процесі і сприяють удосконаленню методичної підготовки студентів.