ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМ НАУКОВОГО ТА АКАДЕМІЧНОГО ОБМІНУ імені ФУЛБРАЙТА

23 жовтня 2017року на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського відбулась презентація можливостей Програм наукового та академічного обміну імені Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта за підтримки Посольства США в Україні посідає чільне місце у системі міжнародної освіти.

Стипендіат Програми імені Фулбрайта в Україні, пан Олексій Фурман, представив програми наукового стажування та проведення досліджень в університетах США для аспірантів, викладачів та молодих вчених. Студенти старших курсів дізнались про умови та перспективи участі у грантових програмах.
Детальну інформацію стосовно програм стажування та проведення наукових досліджень за програмами імені Фулбрайта можна отримати на факультеті іноземної філології (ауд.01.501).