Життя в умовах білінгвізму…

7 листопада у рамках святкування Дня української писемності та мови на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.М. Гмирьова відбулася науково-практична конференція «Проблема білінгвізму південних регіонів України: історико-культурний, психологічний, лінгвістичний аспекти вивчення». Студенти факультету іноземної філології стали активними учасниками дискусії про передумови виникнення двомовності на теренах України, зокрема у Миколаївській області, вивчення розповсюдження білінгвізму, характеру його впливу на розвиток як окремої людини, так і суспільства в цілому, позитивної та негативної ролі двомовності на соціалізацію людини. Студенти-прикладники ознайомилися з книжковою виставкою «Білінгвізм як мовне та соціальне явище» з фонду бібліотеки, на якій були представлені книги та статті з періодичних видань, що висвітлювали проблему двомовності у різних напрямках суспільного життя. Не біда жити в умовах білінгвізму, біда не користуватися рідною та не вивчати інші мови світу!