МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІГОР

Ігрові методики в процесі викладання іноземних мов мають потужний потенціал щодо ефективного досягнення цілей навчання та підвищення мотивації учнів. Напередодні  Міжнародного дня ігор, який відзначається 20 січня, викладачі кафедри загальної та прикладної лінгвістики Л.В. Айзікова та Д.В. Пустовойченко провели тематичний захід для студентів філологічного факультету. Майбутні вчителі вивчили особливості гейміфікації та ігрового навчання, а також дізналися про участь Миколаївської спільноти та представників рідного університету в міжнародних подіях, присвячених вивченню іноземної мови із застосуванням ігор. Об’єднавшись у групи з представників різних курсів та спеціальностей, учасники заходу випробували розвивальне значення ігор на собі – успішно пройшли англомовний онлайн квест.