Лінгвісти у світі комунікативної трансформації

Передостанній тиждень осені завершився для студентів-прикладників професійним тренінгом недирективного характеру “Комунікаційні стратегії (КС)”. Спікером заняття виступила Юлія Почебут – експерт із питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування. Під час тренінгу студенти мали змогу не просто ознайомитися з основними компонентами комунікаційних стратегій, а й виконати самостійну роботу – розробити власну КС для змодельованих ситуацій. У результаті зустрічі такого формату абсолютно всі учасники тренінгу отримали знання про базові поняття комунікаційної стратегії, а також навчилися формулювати її основну мету та визначати інсайти в рекламі. Сподіваємось на подальше спілкування та співпрацю із Юлією, адже питання про КС потребує широкого обговорення, яке неможливо обмежити декількома годинами.