Про голодомор вустами сучасників

Голодомор 1932–1933 рр. в Україні – не лише найбільша гуманітарна катастрофа в історії людства, а й незагоєна рана вітчизняної історії. Оприлюднення правди про геноцид в ім’я збереження честі та гідності українського народу стало можливим у рамках проведення на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки виставки “Україна 1932–1933 – Геноцид голодом”… «Лихо. Горе. Біль. Кров. Смерть…це те, що залишає по собі слово Голодомор в душі сучасників. Це те, що змінює свідомість і не дозволяє забути». Так ідентифікували проблему голодомору студенти факультету іноземної філології, учасники виставки. Сьогодні вони впевнено дивляться у світле майбутнє України, а воно не можливе без історичної партії нації. Мусимо знати всі криваві прочитані сторінки, аби з гордістю за свій народ продовжувати жити.