Лекція з юрислінгвістики від провідного спеціаліста Миколаївського НДЕКЦ МВС України

25 вересня до нашого університету з лекцією про  судові експертизи завітав провідний спеціаліст Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Наталія Лірова. Можливість розширити знання з дисциплін «Прикладна графіка, дешифрування» та «Юридична лінгвістика», випала студентам 3 курсу спеціальності «Прикладна лінгвістика», які в подальшому будуть проходити практику у криміналістичному центрі. Лектор розповіла про види судової експертизи, а саме про експертизу звуко- та відеозапису. Наочно продемонструвала процедуру проведення  та відповіла на всі питання студентів. Варто зазначити, що Наталія Лірова є випускницею спеціальності  “Прикладна лінгвістики” і кафедра загальної та прикладної лінгвістики пишається її досягненнями.