ПАРТНЕРСТВО В ОСВІТІ

Вимогою сьогодення є консолідація зусиль середньої і вищої освіти, створення простору взаємодії теорії з практикою.13 лютого 2019 року доцент кафедри англійської мови і літератури Добровольська Л.С.та викладач Рудичик О.М. провели зустріч з майбутніми випускниками Академії дитячої творчості (Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня(м. Миколаїв). Під час зустрічі викладачі кафедри англійської мови та літератури познайомили учнів з особливостями навчання в університеті, перевагами спеціальностей факультету. Особливий інтерес старшокласників викликали спільні наукові здобутки викладачів та студентів, міжнародні проекти кафедри англійської мови і літератури та програми стажування для студентів.