НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ УНІВЕРСИТЕТУ 2018 – РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

13 лютого 2019 року в МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулася звітна науково-практична конференція “Наукові дослідження університету 2018 – результати та перспективи”. Сучасні підходи у розвитку комунікативних, педагогічних і технічних технологій, економічні інновації, шляхи подолання кризи в освіті та науці висвітлено у доповідях викладачів різних спеціальностей та кафедр. Факультет іноземної філології гідно представлено звітними доповідями та презентаційними роботами кафедри загальної та прикладної лінгвістики (проф. Н. В. Коч) та кафедри англійської мови і літератури (проф. В. В. Гладишев). Перспективи дослідження проблем комунікації (в оригіналі та перекладі), рекламного дискурсу, правильна розстановка педагогічних акцентів під час викладання мов і літератури у школах та закладах вищої освіти стали предметом жвавої наукової дискусії. Після обговорення доповідей учасники конференції ознайомилися з науковими здобутками професорсько-викладацького складу факультету за результатами наукових досліджень.