ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ

На базі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського 28 березня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Загальна та прикладна лінгвістика у колі антропоцентричних наук». Традиційно, вже 10 рік поспіль організаторами наукового заходу стали кафедра загальної та прикладної лінгвістики МНУ імені В.О.Сухомлинського, а також Міністерство освіти і науки України, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Херсонський державний університет. Понад 13 закладів вищої освіти України долучилися до проведення наукової дискусії в рамках проблематики заходу. Усього у програмі конференції передбачено 170 доповідей різноманітної лінгвістичної тематики. Під час роботи секцій розглядалися проблеми сучасного прикладного мовознавства в аспекті дискурсології та когнітивної лінгвістики, перекладу як засобу міжкультурної комунікації, комунікативних технологій та мови засобів масової інформації.
Формат конференції цікавий та нестандартний – від наукових промов до жвавих диспутів із ілюстраціями та відеоматеріалами під час роботи секційних груп. Заходи такого спрямування сприяють активній співпраці студентів та молодих учених у рамках обговорення мовознавчих проблем, формують нові погляди у сфері сучасних теорій розвитку лінгвістики, дають можливість зреалізовуватися новим науковим ідеям та інтерпретаціям.