Науковоцентрична молодь МНУ

Кафедра загальної та прикладної лінгвістики щиро вітає Швець Ірину та Савчук Любов із участю в пізнавальних конкурсах молодих науковців! 5 квітня студентки спеціальності “Прикладна лінгвістика” підкорювали своїми знаннями ВНЗ Львова. Швець Ірина, студентка 3 курсу, виступила із доповіддю у Львівському національному університеті імені І. Я. Франка, взявши участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики. А Савчук Любов, студентка 4 курсу, продемонструвала свої знання на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Прикладна лінгвістика” у Національному університеті “Львівська політехніка”. Дівчата на власному прикладі продемонстрували високий рівень підготовки та всебічний розвиток прикладної лінгвістики на Миколаївщині. Вітаємо наших конкурсантів! Бажаємо наснаги та нових наукових звершень!