«Виховуй у собі Людину – ось що найголовніше, інженером можна стати за п’ять років, учитись на людину треба все життя» ©Василь Сухомлинський

28 вересня ми відзначали 101-у річницю від дня народження талановитого педагога-новатора! До того ж, напередодні цієї дати прийнято святкувати день заснування нашої альма-матер – Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського!

Щороку студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» організовували інтерактивні флешмоби на честь святкувань та ділилася у соцмережах тематичними фото зі стін університету.

Цього разу ми запустили дещо інший формат раптівки: розповідали одне одному короткі історії, події з яких ставалися у стінах МНУ, на парах, із одногрупниками або викладачами, під час спільних заходів та закарбувалися у пам’яті на довгі роки.

Десятки фото, сотні слів і щирі посмішки студентів, які щасливі бути однією лінгвістичною родиною. Нам є що згадати, є чим пишатись та немає через що шкодувати!