Шляхами українських героїв

8 жовтня доцент кафедри загальної та прикладної лінгвістики Желязкова В. В. на базі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького провела годину історії «Шляхами українських героїв» для студентів спеціальності “Прикладна лінгвістика”. Головною темою було обговорення персональної виставки картин «Емоція» художника Геннадія Молчанова – миколаївського прозаїка, журналіста, художника, учасника бойових дій на Сході України. Студентам представлено 20 портретів, виконаних у різний час в улюбленій техніці олійного живопису. Особливої уваги заслуговують автопортрети, частина яких виконана в оригінальному «космічному» жанрі. Спілкування з художником та виставка його робіт допомогло студентам зануритись у духовний простір українського героя.