ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

23 листопада 2019 року на базі Первомайської ЗЗСО № 4 м. Первомайськ був проведений майстер-клас “Let’s Listen” для старшокласників. Основною метою заходу було ознайомити майбутніх абітурієнтів з типовими завданнями з аудіювання, що передбачені Загальним незалежним оцінюванням з англійської мови. Майстер клас був проведений викладачами кафедри англійської мови і літератури факультету іноземної філологіі МНУ імені В.О. Сухомлинського доктором пед. наук Заскалєтою С.Г., к.п.н. в.о. доцентом Шевченко І.В., к.ф.н., доц. Чернегою С.М. Учні активно працювали, ставили запитання, проявили зацікавленість.
Дякуємо Чутенко В.Т., директора Первомайської ЗЗСО №4 Бандалет О.О. за співпрацю і теплу зустріч! Наснаги вам, шановні колеги, і плідної праці!