ПРОБНЕ АУДІЮВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

12 грудня 2019 року на базі Баштанської гімназії відбулося пробне аудіювання з англійської мови.
Викладачі кафедри англійської мови і літератури Ірина Шевченко та Світлана Нікіфорчук надали учням детальні інструкції щодо проходження аудіювання. Даний вид завдань є одним із найскладніших під час проведення ЗНО з англійської мови. Учні отримали докладні роз’яснення усіх етапів аудіювання, спробували свої сили на практиці та мали змогу проаналізувати результати роботи.
Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Баштанської міської ради протягом багатьох років тісно співпрацює із представниками факультету іноземної філології. За цей час було проведено ряд профорієнтаційних заходів, в результаті яких учні шкіл стали студентами даного факультету, а з часом, повернулися до рідного міста уже кваліфікованими спеціалістами. Викладачі факультету надають глибокі знання із іноземних мов, до своїх занять залучають колег з Великої Британії та США.