Перлини книжкового світу для студентів-іноземців

22 жовтня 2020 року в межах проходження мовленнєвої практики іноземні студенти філологічного факультету відвідали бібліотеку МНУ імені В.О. Сухомлинського. У ролі екскурсовода виступила провідний бібліотекар Трощенкова Маргарита Юріївна, яка провела гостей по всіх відділах бібліотеки, познайомила з її історією, основними принципами роботи та перспективами розвитку наукової бібліотеки університету. Студенти дізналися, де взяти необхідну літературу для наукової роботи, побачили де і яким чином обробляються нові книги. Особливий інтерес у екскурсантів викликав фонд унікальної літератури. У відділі рідкісних і цінних книг гості змогли побачити найстаріші і незвичайні екземпляри з фондів, погортати шедеври світової літератури. Вони намагалися не тільки побачити книги ХІХ – початку ХХ років, але й доторкнутися, відчути специфічний запах старовинних книг.

З ініціативи їх куратора доцента кафедри англійської мови і літератури Садової Ганни Юріївни для студентів-іноземців була організована виставка книг, присвячена мистецтву Туркменістану. Студенти змогли ознайомитися з перекладом туркменських авторів російською мовою, відчути себе майже як вдома.
Нет описания фото.
На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол, растение и в помещении
Нет описания фото.