“Обери свою майбутню професію”

10 грудня 2020 року кафедрою англійської мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинскього був проведений он-лайн майстер-клас “Обери свою майбутню професію”для учнів старших класів Галицинівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області. Учні були ознайомлені зі спеціальностями, які вони можуть отримати на філологічному факультеті, можливостями отримання подвійного диплому та перспективами працевлаштування в Україні та за кордоном після закінчення навчання. Було повідомлено, що з 10 січня 2021 року кафедрою англійської мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В.О.Сухомлинського онлайн будуть проводитись безкоштовні курси для старшокласників з метою підготовки до ЗНО з англійської мови. Майтер-клас був проведений кандидатом педагогічних наук, ст.викладачем кафедри англійської мови і літератури Шевченко І.В. Дякуємо директору Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Лукашук Тетяні Семенівні і відповідальній за профорієнтаційну роботу Савун Ірині за організацію заходу! На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Светлана Светочева и Олена Кордюк, экран, ноутбук и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, экран и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, экранНа изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, экран, текст «глаѕная разметка страницы встабка o бырезать вставить копировать формат образцу буфер обмена ссылки Calibri (основнойте рассылки курсы Microsoft Word рецензирование вид шрифт абзац AaBbCcDc AaBbCcDr AaBbCi AaBbCc обычный заголово... заголово... название заявка на курси "пдготовка до зно англйськой мови>> 1. піб No школи 3. клас 4. куда плануете пла вступати 5. номер телефону 6. E-mail надслати заявк на E-mail shevchenko201 shevchenko2011@gmail.com 10 сичня 2021 року www.daem.Actoeao»