Курси з підготовки до ЗНО з англійської мови розпочато

16 січня 2021 року успішно пройшло перше онлайн заняття на курсах з підготовки до ЗНО з англійської мови учнів 10-11 класів міста Миколаєва і Миколаївської області. Безкоштовні курси були організовані кафедрою англійської мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з видами завдань, що передбачені з такого виду мовленнєвої діяльності , як аудіювання на ЗНО з англійської мови. Кожний вид завдання було ретельно пояснено і запропоновано для прослуховування та виконання. Старшокласники працювали активно, ставили запитання, продемонстрували зацікавленість до вивчення англійської мови.
Наступне заняття відбудеться 30 січня об 11.00. Запрошуємо учнів 10-11 класів м. Миколаєва і Миколаївської області залучитись до онлайн занять і підготуватись до ЗНО з англійської мови.Возможно, это изображение (3 человека и экран)Возможно, это изображение (5 человек, в том числе Ирина Шевченко, телевизор и экран)Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Ирина Шевченко, экран, телевизор и текст «Zoom конференция ирина шевченко ольга борисова Ma сим юлия амр... 1 софия сиро... участн найти частника ирина шевче... acer максим ольгаборисова катерина чепкова анастасия ира ефимова K катерина ермолаева ларинав. ларинамаргарита маргарита ilacer acer ì софиясиротюк юлияшамрай пригласить Prtsc»)Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Ирина Шевченко, экран и текст «Zoom конференция ирина шевченко ольга борисова максим acer софия сиро... участники (12) найти участника ирина шевче... (организатор A acer максим ольгаборисова катериначепкова золотова ираефимова катерина ермолаева ларинав. аринамаргарита 한 софиясиротюк юлия шамрай юлияшамрай Prea»)