«Virtual travel to Ukraine»

«Virtual travel to Ukraine» – блискавично відкриває тиждень іноземної мови у «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського».
З 1 лютого 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського» проходять педагогічну практику студенти-магістранти філологічного факультету спеціальності “Англійська мова і література”.
Тиждень з 8.02.2021 по 12.02.2021 проголошено тижнем іноземної мови в коледжі. Тож, окрім навчальних занять, студенти-практики радують студентів коледжу різноманітними виховними заходами.
8 лютого 2021 року, відбулася віртуальна подорож Україною (англійською мовою).
Тема заходу: Virtual travel to Ukraine.
Завдання заходу: покращити навички читання, аудіювання та мовлення студентів за темою. Дізнатися багато нового про українські визначні пам’ятки та прекрасну природу.
Ведуча заходу, студентка-практикантка, Нагурна Дар’я зазначила: «Нещодавно у нас розпочалася практика на базі коледжу. Перше завдання – провести захід. Я дуже хвилювалася, так як була першою. Завдяки підтримці викладача іноземної (англійської) мови Левицької Вікторії Сергіївни, керівника практики ст. викладача кафедри англійської мови і літератури Олени Щербакової все пройшло чудово! На мою думку, це дуже інформативна, актуальна і цікава тема. Адже наша країна має велике різноманіття красивих вражаючих місць та історичних пам’яток, про які, іноді, ми навіть не здогадуємось. Особливо під час карантину, ми не маємо можливості подорожувати за кордон, а, отже, можемо використати цей час на дослідження нашої країни. Після проведення даного заходу, я навчилась складати сценарій, взаємодіяти зі студентами і застосовувати свої вміння й знання на практиці». Возможно, это изображение (1 человек и текст)Возможно, это изображение (1 человек и текст)Возможно, это изображение (9 человек и текст)Возможно, это изображение (10 человек и текст «Anastasya Dzhanova божконадя виктория левицкая станислав бубе... корольов дмит... волинська марія Stas Vasyliev игорь рудыка Josip Chernyakov аня снегур velanaBzka денис гончарук NiaK лена аренко валя деркач юлядима макеевантон антон Rostislav Kolisni... Gleb Yurik»)