Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Викладачі кафедри української мови і літератури продовжують активну профорієнтаційну роботу зі старшокласниками м. Миколаєва та області.
Так, 11-12 лютого в Обласному Будинку художньої творчості проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Зауважимо, що цьогоріч захід уперше організовано не лише онлайн, а й в оновленому форматі: І день – постерний захист, ІІ день – наукова конференція. Більшість учасників ці зміни сприйняли схвально, указавши перевагами такої роботи як можливості для реалізації власного творчого потенціалу, так і комфортні умови щодо ведення наукової дискусії. Тож журі секцій «Українська література» та «Зарубіжна література» (голова – д. пед. н., проф. Гладишев В. В., члени – к. пед. н., ст. викл. Мхитарян О. Д., викл. Дудкіна О. О.), намагаючись бути максимально об’єктивним, зі щирим професійним інтересом оцінювало перші наукові здобутки вихованців літературознавчого гуртка. Ймовірними переможцями цього етапу конкурсу вже можна назвати такі дослідження: «Топонімічна складова поетичних творів Тараса Шевченка» Авер‘янової Лаури (Миколаївська гімназія 2), «Концептосфера роману Наталки Сняданко «Гербарій коханців» як вияв жанрових особливостей чикліту» Вишневської Альбіни (Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса), «Особливості інтерпретації мотиву двійництва у творах О. Уайльда» Погосової Ніни (СЗОШ 22 м. Миколаєва), «Особливості розкриття екзистенційних мотивів у прозі Франсуази Саган» Брагар Агастасії (СЗОШ 22 м. Миколаєва).
Сердечно вітаємо юних літературознавців та чекаємо на їхні нові творчі злети!Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек, экран и текст)Возможно, это изображение (3 человека, экран и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек, экран и текст «выключить якою була вибрка вашому дослдженн? на RCALFRGT MAH вашому постер) альбина вишневсыка CTATOTHARCT от аксьонова AmiHa кому будинок творчост чому обрали саме роман гербарий кохагцв для розкриття авер лаура от авер янова лаура кому все: гаврилова валерия свитлана осипенко як ви проводили анкетування? де саме ви його проводили? скльки людей ви опитали? полина гулй (украйн.. аксьонова AmIHa от погосова HiHa кому володимир ладишев погосова HiHa ви висновках зауважили, що авторка створила нову концепцю особистост жинки жинка- хижачка. xiбa раніше мистецтв снували образи жнки- вамп або роковой KIHKu.V 4OMV принципаль новых сообщений все зале ожидания) введите здесь сообщение... завершение»)Возможно, это изображение (2 человека и текст)Возможно, это изображение (5 человек и текст «m вид чат яких найбльше кольорву творчост лини костенко? от полна гулй (украйнська лтер... кому свитлана осипе. mpas чи змнилося ваше свтобачення сприйняття творчост лни костенко писля проведення наукового дослдження? полна гулий от погосова HiHa кому все: y вас в роботί? от володимир гладишев кому все: погосова Hi. можна прибрати екран? от погосова HiHa кому все: аксьонова MeHi дуже цёкава тема вашого дослдження, я знаю, що кольори повязанй мфологею. MeHi здаеться, що ви могли дослдити символчни звязки 3 мίфологίею. володимир гла., кому: все зале ожидания) введите здесь сообщение... завершение»)Возможно, это изображение (1 человек, экран и текст)