З Міжнародним днем рідної мови!

Кафедра української мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В. О. Сухомлинського щиро вітає всю університетську спільноту з Міжнародним днем рідної мови! До наших привітань долучилися відомі українці, серед яких народна артистка України Ольга Сумська, лідерка гурту „ONUKA”, співачка Марія Яремчук, спортсмен Жан Беленюк, журналіст і ведучий Костянтин Грубич, переможниця шоу „МастерШеф” Ольга Мартиновська! У святковому онлайн-проєкті кафедри взяли участь представники різних народностей із Південної Кореї, Болгарії, Індонезії, Індії, Швеції, Ефіопії, а також студенти, учні загальноосвітніх шкіл та гімназій не лише міста Миколаєва, а й Києва, Одеси, Южноукраїнська. Запрошуємо переглянути всі відеопривітання на сторінці кафедри української мови і літератури у фейсбуці або за хештегом #деньрідноїмови_з_МНУ (модератори заходу – викладачі І.А. Корнієнко, В.М. Баденкова).

Возможно, это изображение (текст)