Посвята у професію

22 вересня 2021 року на філологічному факультеті Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського відбулася посвята в професію першокурсників спеціальності Середня освіта (Англійська мова і література). Студентів привітала завідувачка кафедрою англійської мови і літератури доктор філософіі в галузі освіти, проф. Мироненко Т.П. Магістрантка Гулямова Каріна провела майстер-класс для першокурсників, поділилася своїм досвідом роботи у Миколаївському класичному ліцеї. Свої відеопривітання передали випускники минулих років, які розказали як знання англійської мови допомогли їм успішно побудувати професійну кар’єру! Захоплюючим був момент одержання студентських квітків! Вітаємо вас, наші прешокурсники! Міцного здоров’я, наполегливого навчання і відмінних результатів!