Онлайн зустріч з майбутніми студентами

23 вересня 2021 року відбулася онлайн зустріч студентів філологічного факультету спеціальності Середня освіта (Англійська мова і література) МНУ імені В.О. Сухомлинського з учнями 10-11 класів Гур’ївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Метою заходу було ознайомити майбутніх абітурієнтів із спеціальністю, за якою вони можуть навчатися на філологічному факультеті. Студенти старшокурсники розказали про свої враження щодо навчання на факультеті, свої майбутні перспективи і значення англійської мови для їх майбутньої кар’єри! Студентка 1 курсу Борисова Ольга розказала про свої перші враження від навчання на факультеті, а також про значення відвідування онлайн курсів по підготовці до ЗНО з англійської мови, що проводились викладачами кафедри англійської мови і літератури. Зустріч була дуже цікавою, тому що саме студенти можуть передати ту навчальну атмосферу, в якій вони знаходяться, і відверто поділитися своїми враженнями. Дякуємо Вовченко Світлану Леонтіївну, директорку Гур’ївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів за організацію зустрічі! Бажаємо Вам і вашему колективу творчіх успіхів, наснаги і нових професійних досягнень!