Онлайн зустріч з абітурієнтами

15 листопада 2021 року відбулася онлайн зустріч студентів 346 групи філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського з учнями 10-11 класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 60. Основною метою заходу було ознайомити майбутніх абітурієнтів із спеціальностю Середня освіта. Англійська мова і література, за якою вони навчаються. Студенти Ю. Грицишина, А. Кондратюк, Д. Кошельник розказали учням про своє навчання на факультеті, студентьке життя і майбутні плани та перспективи. Студенти запросили старшокласників взяти участь у пробному аудіюванні з англійської мови, що відбудеться 27 листопада, о 10.00 онлайн. Дякуємо керівництву Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 60 і нашій шановній колегі Чураковій Оксані Валентинівні за приємну зустріч! Бажаємо вам здоров’я, наснаги і творчого натхнення у вашій професійній діяльності!