Подорож іноземних студентів до дивовижного світу української писемності

Іноземні студенти філологічного факультету долучилися до святкування Дня української писемності та мови. Вони дізналися, чим цікаве та примітне це свято, якою є його історія.
Разом із куратором Ганною Юріївною Садовою студенти ознайомилися з провісниками цієї визначної події, традиціями українського народу, пов’язаними із її святкуванням. Наукова бібліотека Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського організувала науково-бібліографічний супровід, завдяки якому гості з Туркменістану змогли побачити та дослідити пам’ятки старослов’янської та давньоруської писемності, що зберігаються в архівах бібліотеки. Студенти з великим інтересом та задоволенням долучилися до світу української літератури та культури і святкуванню Дня української писемності та мови.